Aktualności

08-01-2019

Świetne występy redzianek na turnieju "jedynek"


Bardzo udane zawody zaliczyły siatkarki Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego z oddziału "REDA".
Aż 5 z nich wzięło udział w zawodach "jedynek" które odbyły się w Pucku w ramach Kaszubskiej Ligi Mini siatkówki". Wśród 28 zawodniczek z Pucka, Gnieżdżewa, Rumii oraz Gdyni najlepszą okazała się Maja Formela, która pokonała w finale Gabrielę Michalik z Gdyńskiej Akademii Siatkówki. Nasze kolejne zawodniczki zaprezentowały się również bardzo dobrze: Zuzia Fularczyk zajęła 9 lokatę, Amelia Szymerowska - 11, Julia Rompczyk - 12, a Martyna Pouch - 13.
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy walecznej postawy, a trenerowi Kornelowi Manuszewskiemu za przygotowanie do zawodów:-)

03-01-2019

Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.


Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.
Wczoraj zaczął Puck, dzisiaj treningi wznowią grupy z Luzina i Kosakowa, a jutro zajęcia odbędą się w Redzie i Starzynie.
Życzymy samych udanych zagrań i asów:-)

23-12-2018

WESOŁYCH ŚWIĄT


Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku życzy Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego:-)

13-12-2018

Urodzinowa niespodzianka w Kosakowie


Mimo, że od urodzin Daniela Plińskiego upłynęło juz kilka dni, nasi podopieczni z Kosakowa przygotowali trenerowi miłą niespodziankę :), było bardzo miło, dziękujemy. Po krótkiej przyjemności trzeba było przejść jednak do pracy :). Trening był intensywny, ale mamy nadzieję, że wszystkim się podobało. Nasza kosakowska grupa cały czas się powiększa, co za tym idzie witamy w grupie nowa koleżankę :).

12-12-2018

Najmłodsi uczyli się współpracy w grupie


Puck. W tym tygodniu dużo ćwiczyliśmy odbicia piłki sposobem górnym oraz dolnym. Nie zabrakło również zabaw uczących współpracy w grupie. Przypominamy o codziennym wykonywaniu zadanego przez trenera ćwiczenia - 20 powtórzeń. Oczywiście można więcej :)

10-12-2018

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISTRZU :-)


Z okazji 40 urodzin składamy ci Danielu najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości ze wspólnych treningów, spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil -
życzą
zawodniczki i zawodnicy, rodzice, trenerzy oraz cały Zespół Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego.

06-12-2018

Mikołaj a właściwie Mikołajka w Luzinie :)


W Luzinie dziś wyjątkowy trening w obecności wyjątkowego gościa małej Mikołajki :).
Mimo tego miłego dnia siatkarki i siatkarze nie mogli liczyć na fory i odbył się bardzo intensywny trening w Luzinie.

06-12-2018

Mikołajkowe zajęcia w Pucku


Wczoraj w Pucku odbyły się mikołajkowe zajęcia, na które zostali zaproszeni także rodzice naszych małych siatkarzy. Całą halę wypełnili rodzice wraz z dziećmi. Przez pierwszych kilka minut przeprowadziliśmy intensywną rozgrzewkę, po której od razu było widać który rodzic ma kłopot z kondycją :). Następnie przećwiczyliśmy odbicie sposobem górnym. Najwięcej emocji było podczas wyścigów rzędów, oczywiście rodzice przeciwko dzieciom. Nie mogło być inaczej jak wygrana naszych małych podopiecznych. Na koniec daliśmy odpocząć opiekunom, którzy wygodnie rozłożyli się na materacach :)
Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że z chęcią powtórzycie z nami taki wspólny trening w przyszłości.

01-12-2018

Puck. Pracowity tydzień za nami.


Puck. Pracowity tydzień za nami. Ćwiczyliśmy sprawność na treningu stacyjnym. Dodatkowo cały czas uczymy się odbić piłki sposobem górnym :-)

20-11-2018

Intensywny trening w Redzie


Dzisiaj w Redzie było bardzo intensywnie. Zaczęliśmy od "zbijaka 1x1", potem koordynacja z piłkami, a pod koniec gra w "księżniczkę". Świetna atmosfera w drużynie z Redy dobrze rokuje na przyszłość:-)