Aktualności

27-11-2019

Bolszewo zaprasza na zajęcia:-)


Ta siatkówka to fajna sprawa, dla nas wszystkich to zabawa.
Na treningu nudy nie ma, wszyscy robią to co trzeba. Pani trener gwizdek ma, a my trenujemy na 102:-)
Na początku było Nas mało ale z czasem coraz więcej osób się pojawiało. Teraz już grupę liczną mamy i nie jeden mecz wygramy.
Zapraszamy na treningi w każdy poniedziałek i piątek od godz. 17.00-18.30 w pięknej hali w Bolszewie, ul. Leśna 35

22-11-2019

W Helu frekwencja rośnie!!!


Trening rozpoczęliśmy od zabaw i ćwiczeń oswajających z piłką. Doskonaliliśmy prawidłową postawę siatkarską, odbicia sposobem górnym i dolnym oraz zagrywkę. Cieszymy się, że coraz więcej osób uczęszcza na nasze zajęcia.

20-11-2019

Starzyno #tetrischallange...bo siatkówka to nie tylko treningi...


..., ale też wspaniała przygoda i zabawa.
Tak się bawi, tak się bawi ...STARZYNO!
Rzucamy wyzwanie grupie z Luzina...nominujemy Was do wykonania zadania...!!!

13-11-2019

Zapraszamy chętnych na zajęcia siatkówki do BOLSZEWA


Zapraszamy chętnych na zajęcia siatkówki do Bolszewa!!! Treningi przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców i odbywają się 2 x w tygodniu w każdy poniedziałek i piątek od 17.00 do 18.30. Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Bolszewie, ul. Leśna 35.
Zachęcamy do spróbowania swoich sił na pierwszym niezobowiązującym treningu:-) Wystarczy przyjść w stroju sportowym i wziąć udział:-)

13-11-2019

Luzino na pełnym zasięgu - nauka ataku


Nauka ataku pomiędzy blokiem a sufitem- Luzino na pełnym zasięgu. Zawodnicy i zawodniczki z Luzina uczyli się atakowania, czyli tego co każdy siatkarz lubi najbardziej. Nauka prowadzenia ręki i uderzenie piłką ponad siatką teraz będzie już zdecydowanie łatwiejsze:-)

13-11-2019

Trening zagrywki we Władysławowie


Ostatni trening w grupie z Władysławowa poświęcony był zagrywce tenisowej z miejsca. Pod okiem trenerów Marcina Wiki i Marka Piepera zawodnicy uczyli się jak prawidłowo podrzucać piłkę oraz prowadzić rękę do zagrywki. Nie jest to łatwa sprawa, ale uczestnicy zajęć robią szybkie postępy:-)

05-10-2019

Gramy szóstkami w Redzie.


Reda. Trenujemy przed naszym debiutem w rozgrywkach ligowych . Trzymajcie kciuki !!!!!

02-10-2019

Puck. Pierwszy miesiąc za nami.


Wrzesień za nami. Uczyliśmy się prawidłowej postawy siatkarskiej oraz odbić piłki sposobem górnym. Wśród najmłodszych rzuty, chwyty oraz odpowiednie ułożeniem rąk zaliczone. Starsi natomiast próbowali swych sił w grze 1 x 1.

07-09-2019

TERMINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020


PODAJEMY TERMINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 (w wyjątkowych przypadkach terminy zajęć mogą się jeszcze zmienić).
Informacja dla rodziców dzieci, które chcą uczęszczać na zajęcia Akademii PO RAZ PIERWSZY. Prosimy o wysłanie do nas emaila na adres: biuro@plinskiakademia.pl lub przez formularz, który jest zamieszczony na naszej stronie (zakładka "kontakt"). W emailu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, grupę do której chcą Państwo zapisać dziecko oraz telefon do rodziców. Zapraszamy do zapisów:-)

04-09-2019

Festiwal Siatkówki za nami:-)


W dniu 1 września świetnie bawiliśmy się w czasie „Festiwalu Siatkówki” organizowanego przez Akademię Daniela Plińskiego. Na boiskach plażowych w Pucku pojawiło się bardzo wiele zawodniczek i zawodników wraz z rodzinami z Redy, Gminy Luzino, Gminy Puck, Gminy Kosakowo oraz z Pucka. Imprezę prowadzili byli reprezentanci Polski w siatkówce Daniel Pliński oraz Marcin Wika.