Aktualności

05-10-2019

Gramy szóstkami w Redzie.


Reda. Trenujemy przed naszym debiutem w rozgrywkach ligowych . Trzymajcie kciuki !!!!!

02-10-2019

Puck. Pierwszy miesiąc za nami.


Wrzesień za nami. Uczyliśmy się prawidłowej postawy siatkarskiej oraz odbić piłki sposobem górnym. Wśród najmłodszych rzuty, chwyty oraz odpowiednie ułożeniem rąk zaliczone. Starsi natomiast próbowali swych sił w grze 1 x 1.

07-09-2019

TERMINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020


PODAJEMY TERMINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 (w wyjątkowych przypadkach terminy zajęć mogą się jeszcze zmienić).
Informacja dla rodziców dzieci, które chcą uczęszczać na zajęcia Akademii PO RAZ PIERWSZY. Prosimy o wysłanie do nas emaila na adres: biuro@plinskiakademia.pl lub przez formularz, który jest zamieszczony na naszej stronie (zakładka "kontakt"). W emailu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, grupę do której chcą Państwo zapisać dziecko oraz telefon do rodziców. Zapraszamy do zapisów:-)

04-09-2019

Festiwal Siatkówki za nami:-)


W dniu 1 września świetnie bawiliśmy się w czasie „Festiwalu Siatkówki” organizowanego przez Akademię Daniela Plińskiego. Na boiskach plażowych w Pucku pojawiło się bardzo wiele zawodniczek i zawodników wraz z rodzinami z Redy, Gminy Luzino, Gminy Puck, Gminy Kosakowo oraz z Pucka. Imprezę prowadzili byli reprezentanci Polski w siatkówce Daniel Pliński oraz Marcin Wika.

04-08-2019

Turniej Plażówki w Luzinie


Kolejny aktywny weekend z Akademią Siatkówki Daniela Plińskiego. 4 sierpnia w Luzinie zorganizowaliśmy turniej siatkówki plażowej, na który zgłosiło się sporo naszych zawodników. Emocji i zaciętych meczów nie brakowało. Dziękujemy Piotr Sonnenberg za organizację turnieju.

04-08-2019

Rodzinny Turniej w Bolszewie


Art Park w Bolszewie w sobotę 20 lipca opanowała rodzinna siatkówka plażowa. Impreza prowadzona przez olimpijczyka i reprezentanta Polski na wielu siatkarskich boiskach, mistrza Daniela Plińskiego, zaowocowała zainteresowaniem mieszkańców. Organizatorem wydarzenia była Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego, która już w tym roku będzie prowadziła nabór dzieci do sekcji piłki siatkowej w Gminie Wejherowo. Dyscyplina sportu, która zdobywa w naszym kraju coraz więcej zwolenników zagości w gminnych salach sportowych. Sobotni Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Wejherowo zapoczątkował nową, sportową kartę w historii gminy.

03-08-2019

Udany obóz w Krynicy-Zdrój


40 zawodniczek i zawodników z Naszej Akademii uczestniczyło w obozie sportowo-rekreacyjnym w Krynicy-Zdrój. Uczestnicy "ładowali akumulatory" i szlifowali umiejętności techniczno-taktyczne przed nadchodzącym sezonem pod okiem Daniela Plińskiego i Marcina Wiki. Oprócz treningów sportowych dzieci wzięły udział w spływie pontonem po Popradzie, wycieczce górskiej na Jaworzynę Krynicką, wzmocniły się w Parku Linowym, zwiedziły Krynicę-Zdrój i Muszynę oraz zaliczyły kąpiel w basenach w Tyliczu i Muszynie. Na koniec obozu bawiły się cały dzień w Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze. Było świetnie:-) Wszyscy wróciliśmy zdrowi, pozytywnie zmęczeni i zadowoleni:-) Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ciężką pracę i świetną zabawę:-)

08-01-2019

Świetne występy redzianek na turnieju "jedynek"


Bardzo udane zawody zaliczyły siatkarki Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego z oddziału "REDA".
Aż 5 z nich wzięło udział w zawodach "jedynek" które odbyły się w Pucku w ramach Kaszubskiej Ligi Mini siatkówki". Wśród 28 zawodniczek z Pucka, Gnieżdżewa, Rumii oraz Gdyni najlepszą okazała się Maja Formela, która pokonała w finale Gabrielę Michalik z Gdyńskiej Akademii Siatkówki. Nasze kolejne zawodniczki zaprezentowały się również bardzo dobrze: Zuzia Fularczyk zajęła 9 lokatę, Amelia Szymerowska - 11, Julia Rompczyk - 12, a Martyna Pouch - 13.
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy walecznej postawy, a trenerowi Kornelowi Manuszewskiemu za przygotowanie do zawodów:-)

03-01-2019

Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.


Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.
Wczoraj zaczął Puck, dzisiaj treningi wznowią grupy z Luzina i Kosakowa, a jutro zajęcia odbędą się w Redzie i Starzynie.
Życzymy samych udanych zagrań i asów:-)

23-12-2018

WESOŁYCH ŚWIĄT


Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku życzy Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego:-)