Aktualności

08-07-2019

Zapraszamy na turniej do Luzina


Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego zaprasza nasze zawodniczki i naszych zawodników do wzięcia udziału w Turnieju Siatkówki, który odbędzie się w dniu 4 sierpnia (niedziela) o godz. 11.00 na boiskach do siatkówki plażowej w Luzinie, ul. Mickiewicza 22 (przy Hali widowiskowo-sportowej).
Więcej informacji przedstawiamy poniżej:-)

05-07-2019

OBÓZ SPORTOWY KRYNICA ZDRÓJ 2019 - INFORMACJE


Zamieszczamy najnowsze informacje odnośnie obozu sportowego pt. "Wakacje z Mistrzem", który odbędzie się w dniach 22.07 do 1.08.2019r w Krynicy Zdrój. W obozie wezmą zawodnicy i zawodniczki z Redy, Luzina, Kosakowa, Starzyna i Pucka. Miło nam poinformować, że do kadry obozu dołączy były reprezentant Polski (olimpijczyk z Pekinu) i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski - Marcin Wika. Jednocześnie przypominamy, że w dniu 8 lipca (poniedziałek) o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej nr5 w Redzie, ul. Rekowska 36 odbędzie się spotkanie przedobozowe. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych:-)

08-01-2019

Świetne występy redzianek na turnieju "jedynek"


Bardzo udane zawody zaliczyły siatkarki Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego z oddziału "REDA".
Aż 5 z nich wzięło udział w zawodach "jedynek" które odbyły się w Pucku w ramach Kaszubskiej Ligi Mini siatkówki". Wśród 28 zawodniczek z Pucka, Gnieżdżewa, Rumii oraz Gdyni najlepszą okazała się Maja Formela, która pokonała w finale Gabrielę Michalik z Gdyńskiej Akademii Siatkówki. Nasze kolejne zawodniczki zaprezentowały się również bardzo dobrze: Zuzia Fularczyk zajęła 9 lokatę, Amelia Szymerowska - 11, Julia Rompczyk - 12, a Martyna Pouch - 13.
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy walecznej postawy, a trenerowi Kornelowi Manuszewskiemu za przygotowanie do zawodów:-)

03-01-2019

Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.


Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.
Wczoraj zaczął Puck, dzisiaj treningi wznowią grupy z Luzina i Kosakowa, a jutro zajęcia odbędą się w Redzie i Starzynie.
Życzymy samych udanych zagrań i asów:-)

23-12-2018

WESOŁYCH ŚWIĄT


Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku życzy Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego:-)

13-12-2018

Urodzinowa niespodzianka w Kosakowie


Mimo, że od urodzin Daniela Plińskiego upłynęło juz kilka dni, nasi podopieczni z Kosakowa przygotowali trenerowi miłą niespodziankę :), było bardzo miło, dziękujemy. Po krótkiej przyjemności trzeba było przejść jednak do pracy :). Trening był intensywny, ale mamy nadzieję, że wszystkim się podobało. Nasza kosakowska grupa cały czas się powiększa, co za tym idzie witamy w grupie nowa koleżankę :).

12-12-2018

Najmłodsi uczyli się współpracy w grupie


Puck. W tym tygodniu dużo ćwiczyliśmy odbicia piłki sposobem górnym oraz dolnym. Nie zabrakło również zabaw uczących współpracy w grupie. Przypominamy o codziennym wykonywaniu zadanego przez trenera ćwiczenia - 20 powtórzeń. Oczywiście można więcej :)

10-12-2018

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISTRZU :-)


Z okazji 40 urodzin składamy ci Danielu najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości ze wspólnych treningów, spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil -
życzą
zawodniczki i zawodnicy, rodzice, trenerzy oraz cały Zespół Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego.

06-12-2018

Mikołaj a właściwie Mikołajka w Luzinie :)


W Luzinie dziś wyjątkowy trening w obecności wyjątkowego gościa małej Mikołajki :).
Mimo tego miłego dnia siatkarki i siatkarze nie mogli liczyć na fory i odbył się bardzo intensywny trening w Luzinie.

06-12-2018

Mikołajkowe zajęcia w Pucku


Wczoraj w Pucku odbyły się mikołajkowe zajęcia, na które zostali zaproszeni także rodzice naszych małych siatkarzy. Całą halę wypełnili rodzice wraz z dziećmi. Przez pierwszych kilka minut przeprowadziliśmy intensywną rozgrzewkę, po której od razu było widać który rodzic ma kłopot z kondycją :). Następnie przećwiczyliśmy odbicie sposobem górnym. Najwięcej emocji było podczas wyścigów rzędów, oczywiście rodzice przeciwko dzieciom. Nie mogło być inaczej jak wygrana naszych małych podopiecznych. Na koniec daliśmy odpocząć opiekunom, którzy wygodnie rozłożyli się na materacach :)
Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że z chęcią powtórzycie z nami taki wspólny trening w przyszłości.