Zarząd

ZARZĄD „AKADEMII SIATKÓWKI DANIELA PLIŃSKIEGO” NA LATA 2018-2020

 


Prezes Zarządu – Daniel Pliński

Daniel Pliński – ur. 10 grudnia 1978 roku w Pucku, polski siatkarz, występujący na pozycji środkowego bloku, reprezentant kraju.
Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w rodzinnym mieście w klubie sportowym Korab Puck. Następnie trafił do Stolarki Wołomin gdzie zadebiutował w najwyższej klasie ligowej. Kolejne lata kariery kontynuował w najlepszych klubach w Polsce. Dwa ostatnie lata spędził w AZS Olsztyn, gdzie po zakończeniu sezonu 2017/2018 podjął decyzje o zakończeniu kariery sportowej i powrocie do rodzinnego Pucka.

 

 

 


Sekretarz Zarządu – Sławomir Gojka

Sławomir Gojka – ur. 28.04.1978 roku w Pucku, od 25 lat związany z siatkówką w Pucku (najpierw jako zawodnik MKS Korab Puck, następnie jako trener w UKS Zatoka 95 Puck), od 17 lat trener piłki siatkowej, medalista Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, trener kadry wojewódzkiej młodziczek w siatkówce plażowej,  jego wychowanki grają obecnie w reprezentacji Polski halowej (Anna Korth) i w siatkówce plażowej (Agata Ceynowa, Zuzanna Herrmann), nauczyciel mianowany w Szkole Podstawowej im. M.Zaruskiego w Pucku, wiceprezes UKS Zatoka 95 Puck

 


Skarbnik Zarządu – Marta Plińska

Marta Plińska – ur. 11 września 1981 roku w Pucku, jako żona sportowca od wielu lat związana ze sportem, a w szczególności z siatkówką. Przez 15 lat wraz z mężem podróżowała po Polsce, towarzysząc mu w jego karierze sportowej.
Zwolenniczka zdrowego stylu życia, jako mama dwóch córek wie, jak ważny jest ruch w życiu dziecka oraz zdrowe odżywianie. Po zakończeniu kariery sportowej męża wraz z córkami powróciła do Pucka, gdzie spełnia się zawodowo oraz wychowuje dzieci.