Aktualności

III Festiwal Siatkówki za nami:-)

III Festiwal Siatkówki za nami:-) W dniu 29 sierpnia świetnie bawiliśmy się w czasie „III Festiwalu Siatkówki” organizowanego przez Akademię Pliński & Wika. Na boiskach plażowych w Pucku pojawiło się prawie 150 osób, zawodniczek i zawodników wraz z rodzinami z Redy, Gminy Luzino, Gminy Puck, Gminy Kosakowo, Łeby, Władysławowa oraz z Pucka. Imprezę prowadzili byli reprezentanci Polski w siatkówce Daniel Pliński oraz Marcin Wika.
Festiwal Siatkówki zaczął się od przywitania wicemistrzyń Polski w mini siatkówce Aleksandry Wika i Heleny Karsznia, a następnie od wspólnej rozgrzewki przy muzyce, którą poprowadziła Basia Dominiak oraz "belgijka". Potem rodzice ze swoimi pociechami uczestniczyli w treningu odbić.
Wśród atrakcji festynu były liczne turnieje siatkarskie, tory przeszkód, wyścigi, konkursy siatkarskie oraz loteria fantowa , która dała wszystkim wiele emocji. Rodzice pokazali także swoje wysokie umiejętności w czasie swojego turnieju siatkówki plażowej. Tym razem rodzice grali przeciwko swoim dzieciom. Po intensywnych ćwiczeniach był czas na grilla i lody. Każdy kto bawił się z nami otrzymał pamiątkową koszulkę oraz medal.
Wielkie podziękowania kierujemy szczególnie do dzieci i rodziców za to, że tak licznie przybyli i sprawili, że jeden z ostatnich dzień wakacji spędziliśmy w sposób zdrowy i aktywny. 
Impreza by się nie odbyła, gdyby nie wsparcie ze strony Miasta Puck, Powiatu Puckiego i Gminy Puck oraz MOKSiR Puck. Podziękowania dla Gabinetu „Curatio” Terapia Naturalna z Pucka za ufundowanie wspaniałych nagród dla zwycięzców turniejów:-) Dziękujemy i zapraszamy za rok:-)