Aktualności

Festiwal Siatkówki za nami:-)

W dniu 1 września świetnie bawiliśmy się w czasie „Festiwalu Siatkówki” organizowanego przez Akademię Daniela Plińskiego. Na boiskach plażowych w Pucku pojawiło się bardzo wiele zawodniczek i zawodników wraz z rodzinami z Redy, Gminy Luzino, Gminy Puck, Gminy Kosakowo oraz z Pucka. Imprezę prowadzili byli reprezentanci Polski w siatkówce Daniel Pliński oraz Marcin Wika.

 

Festiwal  Siatkówki zaczął się od wspólnej rozgrzewki przy muzyce, którą poprowadziła Basia Dominiak. Wśród atrakcji festynu były liczne turnieje siatkarskie, tory przeszkód, wyścigi oraz konkursy siatkarskie. Rodzice pokazali także swoje wysokie umiejętności w czasie meczu „Reda kontra Reszta Świata”, a  na trybunach zawitała „meksykańska fala”.
Uczestnicy mogli skorzystać z porad  fizjoterapeutów Wiktora i Ewy, którzy prowadzili konsultacje dla dzieci oraz dorosłych. Po intensywnych ćwiczeniach był czas na grilla i lody. Każdy kto bawił się z nami otrzymał pamiątkową koszulkę oraz medal. 
Zawitali do nas wyjątkowi goście: Burmistrz Miasta Pucka Hanna Pruchniewska, z Gminy Puck Bernadeta Thrun oraz Dyrektor MOKSiRU w Pucku Janusz Klimczuk. 
Przez cały dzień towarzyszył na Pan Jan Janusz, który wykonał zdjęcia i filmy z imprezy. Możemy je już zobaczyć na stronie www.fotopuck.pl.
Wielkie podziękowania kierujemy szczególnie do dzieci i rodziców za to, że tak licznie przybyli i sprawili, że ostatni dzień wakacji spędziliśmy w sposób zdrowy i aktywny. Dziękujemy za te wszystkie pyszne ciasta i sałatki.
Dziękujemy Wiktorowi i Ewie za gabinet fizjoterapii oraz trenerom z poszczególnych grup.
Impreza by się nie odbyła, gdyby nie wsparcie ze strony Miasta  Puck, Starostwa Powiatowego,  Gminy Puck oraz MOKSiR Puck.
Dziękujemy i zapraszamy za rok