Grupy szkoleniowe

 

PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.

 

(Ze względu na COVID obiekty sportowe w Gniewinie, Bolszewie i Helu nie zostały udostępnione pod zajęcia pozaszkolne - w tych miejscowościach póki co niestety nie będzie zajęć. Sytuacja jest dynamiczna i może się niedługo zmienić)

 

GRUPA "PUCK" – podział na 2 grupy

§  Treningi odbywają się w hali MOKSiR w Pucku, ul.Lipowa 3 

§  Terminy: Poniedziałek 18.15-19.45, czwartek 18.00-19.30,

§  Zajęcia przeznaczone dla dzieci z klas I-III ze szkoły podstawowej.

 

 GRUPA "STARZYNO" – PODZIAŁ NA 2 GRUPY

§  Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej im. Władysława Konefki w Starzynie, ul. Żarnowiecka 22 

§  Terminy: Poniedziałek 15.30-17.00 grupa zaawansowana,

Piątek 12.45-14.15 grupa początkujaca, piątek 14.30-16.00 grupa zaawansowana

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "LUZINO"

§  Treningi odbywają się w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, ul. Mickiewicza 22, 

§  Terminy:TYMCZASOWO !!! Wtorek 17.30-19.00, Czwartek 17.30-19.00

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "KOSAKOWO" – podział na dwie grupy

§  Treningi odbywają się w Centrum Sportowym w Kosakowie, ul. Żeromskiego 11

§  Terminy: Poniedziałek 17.30-18.40 grupa początkująca, 18.40-20.00 grupa zaawansowana, Środa 17.30-18.45 grupa początkująca, 18.45-20.00 grupa zaawansowana

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "REDA" - podział na 2 grupy

§  Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie, ul. Brzozowa 30,

§  Terminy: Wtorek 17.30-19.15 grupa młodsza i starsza (ligowa), środa 17.30-19.15 grupa starsza (ligowa),  Piątek 17.30-19.15 grupa młodsza i grupa starsza (ligowa)

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej. W Redzie będzie podział na 2 grupy: grupa ligowa będzie trenować 3 x. Grupa młodsza będzie trenować 2 razy.

 

GRUPA "HEL" 

§  Treningi odbywają się w Miejskiej hali sportowo-widowiskowej w Helu, ul. Wuja Klemensa 1

§  Terminy: Środa 17.30-19.00, Piątek 17.30-19.00

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "ŁEBA" 

§  Treningi odbywają się w hali widowiskowo-sportowej w Łebie, ul. Tysiąclecia 11

§  Terminy: wtorek 17.00-18.30, czwartek 17.00-18.30

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "WŁADYSŁAWOWO" 

§  Treningi odbywają się w hali Zespołu Szkół nr1we Władysławowie, ul. Morska 1

§  Terminy: wtorek 15.30-17.00, czwartek 16.30-18.00

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.