TERMINARZ ZAJĘĆ

GRUPA "PUCK"

§  Treningi odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku, ul. Przebendowskiego 27 

§  Terminy: Poniedziałek, Środa 17.00-18.00 (grupa początkująca), 18.00-19.00 (grupa średnio zaawansowana)

§  Zajęcia przeznaczone dla dzieci z klas I-III ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "STARZYNO"

§  Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej im. Władysława Konefki w Starzynie, ul. Żarnowiecka 22 

§  Terminy: Poniedziałek 14.45-16.15, Piątek 14.45-16.15

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "LUZINO"

§  Treningi odbywają się w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, ul. Mickiewicza 22, 

§  Terminy: Wtorek 16.00-17.30, Czwartek 16.00-17.30

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "KOSAKOWO" 

§  Treningi odbywają się w Centrum Sportowym w Kosakowie, ul. Żeromskiego 11

§  Terminy: Poniedziałek 18.30-20.00, Środa 18.30-20.00

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "REDA"

§  Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie, ul. Rekowska 36,

§  Terminy: Poniedziałek 18.30-20.00, Wtorek 17.00-19.00, Piątek 17.45-19.45

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej. W Redzie będzie podział na 2 grupy: grupa ligowa będzie trenować 3 x. Grupa początkująca będzie trenować 2 razy.

 

GRUPA "BOLSZEWO" 

§  Treningi odbywają się w hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie, ul. Leśna 35

§  Terminy: Poniedziałek 17.00-18.30, Piątek 17.00-18.30

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "HEL" 

§  Treningi odbywają się w Miejskiej hali sportowo-widowiskowej w Helu, ul. Wuja Klemensa 1

§  Terminy: Środa 17.30-19.00, Piątek 17.30-19.00

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

 

GRUPA "ŁEBA" 

§  Treningi odbywają się w hali widowiskowo-sportowej w Łebie, ul. Tysiąclecia 11

§  Terminy: wtorek 14.30-16.00, czwartek 14.30-16.00

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "WŁADYSŁAWOWO" 

§  Treningi odbywają się w hali Zespołu Szkół nr1we Władysławowie, ul. Morska 1

§  Terminy: wtorek 15.30-17.00, piątek 15.30-17.00

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.

 

GRUPA "GNIEWINO" 

§  Treningi odbywają się w hali Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gniewinie, ul. Szkolna 1

§  Terminy: środa 15.30-17.00, sobota 10.00-11.30

§  Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej.