Zarząd

ZARZĄD „AKADEMII SIATKÓWKI PLIŃSKI & WIKA” NA LATA 2020-2022

 
 


Prezes Zarządu – Sławomir Gojka

Sławomir Gojka – ur. 28.04.1978 roku w Pucku, od 25 lat związany z siatkówką w Pucku (najpierw jako zawodnik MKS Korab Puck, następnie jako trener w UKS Zatoka 95 Puck), trener Polskiego Związku Piłki Siatkowej, medalista Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, trener kadry wojewódzkiej młodziczek w siatkówce plażowej,  jego wychowanki grały w reprezentacji Polski halowej (Anna Korth) i w siatkówce plażowej (Agata Ceynowa, Zuzanna Herrmann), nauczyciel dyplomowany w Szkole Podstawowej im. M.Zaruskiego w Pucku, wiceprezes UKS Zatoka 95 Puck

 


Sekretarz Zarządu – Marta Plińska

Marta Plińska – ur. 11 września 1981 roku w Pucku, jako żona sportowca od wielu lat związana ze sportem, a w szczególności z siatkówką. Przez 15 lat wraz z mężem podróżowała po Polsce, towarzysząc mu w jego karierze sportowej.
Zwolenniczka zdrowego stylu życia, jako mama dwóch córek wie, jak ważny jest ruch w życiu dziecka oraz zdrowe odżywianie. Po zakończeniu kariery sportowej męża wraz z córkami powróciła do Pucka, gdzie spełnia się zawodowo oraz wychowuje dzieci.

 

 

 

Skarbnik Zarządu - Karolina Gojka

Karolina Gojka - ur. 09.05.1980r. w Pucku - wykwalifikowana księgowa oraz instruktorka piłki siatkowej, na co dzień mieszkanka Pucka.