Aktualności

17-08-2023

V FESTIWAL SIATKÓWKI Z MISTRZAMI


Zapraszamy naszych zawodników z całymi rodzinami na V Festiwal Siatkówki .

15-05-2022

MAMY BRĄZ W DWÓJKACH!


Mamy brązowy medal w kategorii „2” chłopców w Mistrzostwach Województwa Kinder JOY OF MOVING!!!
Nasza para Michał Kryger i Oskar Wika bardzo dobrze się zaprezentowali ulegając tylko zespołom SPS Lębork. Gratulujemy trenerowi Szymonowi Nadolnemu i chłopakom!

15-05-2022

5 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W CZWÓRKACH!


W kategorii „4” piąte miejsce w Finale Wojewódzkim "Kinder Joy of Moving" zajęła nasza wspaniała drużyna w składzie Kacper Klamman, Fabian Czapp, Adrian Uścio i Olek Surmanowicz z trenerem Kornelem Manuszewskim. Wielkie gratulacje chłopaki:-)

08-05-2022

Młodziczki w najlepszej czwórce!


Wygrywamy swoją grupę w drugiej rundzie Hummel Młodej Ligi Młodziczek!!!!
Dzisiaj nasz zespół zagrał w Stężycy i zmierzył się z KaEmką, Stężycą i Słupskiem. Wygraliśmy wszystkie trzy mecze i tym samym awansujemy do najlepszej czwórki.
Gratulujemy drużynie i trenerowi a rodzicom dziękujemy za fotorelacje i doping

08-05-2022

II miejsce w Międzynarodowym turnieju


Dzisiaj trójka naszych dziewczyn Helena Karsznia, Natasza Pieńkowska i Ola Wika wzięły udział w II Międzynarodowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej „Mini na PG”w Gdańsku.
Wywalczyły

15-04-2022

Wesołych Świąt


Szczere życzenia, radosnych i miłych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego oraz mokrego Dyngusa przesyła Akademia Siatkówki Pliński & Wika:-)

13-04-2022

MAMY MISTRZOSTWO W TRÓJKACH!


Nasze zawodniczki Mistrzyniami województwa Pomorskiego w turnieju Kinder JOY OF MOVING w kategorii trójek!
Mamy awans na Finały Mistrzostw Polski!
Gratulujemy serdecznie całej ekipie- Helena Karsznia, Natasza Pieńkowska (APS Rumia), Aleksandra Wika i trener Marcin Wika.
W turnieju zagrała też druga nasza drużyna w składzie Aleksandra Pac, Basia Hinc, Lena Plińska i trener Kornel Manuszewski. Dziewczyny zajęły bardzo dobre 3 miejsce w trzeciej lidze!
To był naprawdę udany weekend

11-04-2022

Oskar i Michał w czołówce województwa!


To już czwarty turniej z cyklu Kinder JOY OF MOVING !
Tym razem nasza „2” chłopców Michał Kryger i Oskar Wika grali w Starogardzie Gdańskim wysokie zajęli 4 miejsce. Trenerem zespołu jest Szymon Nadolny. Gratulujemy drużynie!

10-04-2022

Dziewczyny z Łeby na fali:-)


W kategorii „2” dziewcząt w turnieju Kinder JOY OF MOVING nowe doświadczenie i coraz lepszą formę prezentują Lenka Stefaniak, Ola Hachaj i Maja Bednarz.
Gołym okiem widać postępy jakie dziewczyny robią pod wodzą trenera Mateusza Dawidowskiego.

09-04-2022

Awans do Finału woj. czwórek chłopców


W minioną sobotę w Starogardzie Gdańskim rozegrany został turniej minisiatkowki Kinder JOY OF MOVING w kategorii czwórek. Nasz zespół mimo osłabień kadrowych i dzielnej postawie zajął ostatecznie 7 miejsce. Jednak dzięki wcześniejszym dobrym występom jedziemy na finał wojewodzki, który odbędzie się w maju w Lęborku. Skład drużyny: Adrian Uścio, Fabian Czapp, Aleksander Surmanowicz, Mikołaj Szerszeń i Dawid Dobryłko, trener Kornel Manuszewski. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim:-)

08-03-2022

Zapraszamy na zajęcia


Drodzy przyjaciele!
Jeżeli gościcie w swoich domach ukraińskie dzieci serdecznie zapraszamy je do udziału w naszych zajęciach.
Kontakt pod numerem telefonu 504-062-961

08-03-2022

3 miejsce dla chłopców w kategorii "Czwórek"


Bardzo dobre wieści z Gdańska. Nasz zepół w składzie: Adrian Uścio, Kacper Klamann, Fabian Czapp, Aleksander Surmanowicz, Mikołaj Szerszeń i Dawid Dobryłko w Otwartych Mistrzostwach Trójmiasta, zajął bardzo wysokie "3" miejsce w kategorii czwórek. Trenerem drużyny jest Kornel Manuszewski. Serdeczne gratulacje:-)

08-03-2022

Świetne występy w Mistrzostwach Trójmiasta


W weekend nasze drużyny brały udział w Otwartych Mistrzostwach Trójmiasto w mini siatkówce. Nasza „3” dziewcząt Aleksandra Wika, Helena Karsznia i Natasza Pieńkowska zajęły 2 miejsce natomiast „2” chłopców Oskar Wika i Michał Kryger 4 miejsce.
Gratulujemy:-)

17-02-2022

NASZE SIATKARKI W KADRZE WOJEWÓDZKIEJ!


Od poniedziałku do czwartku w Pucku odbywały się zgrupowania Kadry Wojewódzkiej dziewcząt rocznika 2007 i młodszych.
Wśród powołanych, najlepszych dziewcząt z tych roczników znalazły się siatkarki z Akademii Siatkówki Pliński & Wika. Weronika Kas, Zuzanna Fularczyk i Aleksandra Wika gratulujemy:-)

06-02-2022

3 miejsce w dwójkach Kindera


Dobre wieści w niedzielne popołudnie! Trener Szymon Nadolny z naszą „2” chłopców Oskarem Wika i Michałem Kryger wywalczyli 3 miejsce w drugim turnieju wojewódzkim z cyklu Kinder JOY OF MOVING !
Serdecznie gratulujemy!

16-01-2022

Emocje w Lidze Młodziczek!


Hmmm ale to były emocje!
Nasze dziewczyny rozegrały dzisiaj dwa spotkania 3 ligi młodziczek.
Pierwszy mecz przegrały 1:2 z APS Rumia, natomiast drugi wygrały 2:1 po bardzo zaciętym pojedynku z Gdyńską Akademia Siatkówki 2:1. Tym samym utrzymały się w 3 lidze i za tydzień zmierzą się z Czarnymi Słupsk i KaEmKa Starogard Gdański.
Gratulujemy drużynie i trenerowi, a rodzicom dziękujemy za super doping.

28-12-2021

Życzenia ze Starzyna


Pozdrawiamy wszystkich kochających siatkówkę tak jak my i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym roku 2022 - przesyłają Wam siatkarki ze Starzyna (Gmina Puck). My przyłączamy się do życzeń:-)

23-12-2021

Zdrowych i Wesołych Świąt


Życzymy pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie pełen ciepła i rodzinnej atmosfery,
oraz wszelkiej pomyślności, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.
Akademia Siatkówki Pliński & Wika

20-12-2021

Stal Nysa wygrywa! Brawo Trenerze!


Mamy to! Wygrywamy dziś za trzy punkty, sprawiając sobie i Wam fantastyczny prezent na święta! Brawo drużyna! Brawo trener Daniel! MVP spotkania wybrany został Wassim Ben Tara!

13-12-2021

Oskar i Michał blisko medalu w "dwójkach"


Nasi najmłodsi zawodnicy Oskar Wika i Michał Kryger w weekend zagrali w Turnieju Kinder JOY OF MOVING w Skarszewach.
Zajęli 4 miejsce w pierwszej lidze i tym samym utrzymali swoją pozycje na kolejny turniej.
Tak trzymać!

12-12-2021

Chłopcy tuż za podium w Skarszewach


Dzisiaj w Skarszewach w turnieju Kinder JOY OF MOVING rywalizowała nasza drużyna chłopców w kategorii "4". Zespół w skladzie: Adrian Uścio, Kacper Klamann (gr. Reda) oraz Aleksander Surmanowicz i Mikołaj Szerszeń (gr. Kosakowo) zajął ponownie 4 miejsce. Gratulujemy:-)

11-12-2021

Kolejne sukcesy w mini siatkówce


Dzisiaj w Skarszewach nasze „3” dziewcząt walczyły w Turnieju Małgorzaty Glinki ,który jednocześnie zaliczany jest do cyklu Kinder JOY OF MOVING.
Aleksandra Wika, Helena Karsznia i Natasza Pieńkowska ( APS Rumia) zajęły drugie miejsce.
Nasza druga trójka w składzie Basia Hinc, Aleksandra Pac,Paulina Kreft i Michasia Jatkowska wywalczyły drugie miejsce w swojej lidze i tym samym awansowały o ligę wyżej.
Gratulujemy!!

10-12-2021

Zapraszamy do Bolszewa


Nasza grupa w Bolszewie szybko się powiększa. Trenujemy 2 x w tygodniu w poniedziałki i środy od 17.00-18.30. Zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych z Gminy Wejherowo!

07-12-2021

3 miejsce naszych siatkarek w Gdyni


W niedzielę swoje pierwsze doświadczenia zbierał nasz drugi zespół dziewcząt w rozgrywkach mini siatkówki Kinder JOY OF MOVING w kategorii "Trójek". Drużyna w składzie: Basia Hinc, Michalina Jatkowska, Paulina Kreft i Aleksandra Pac, Trener: Kornel Manuszewski zajęła 3 miejsce w turnieju dodatkowym w Gdyni. Kolejne zmagania w najbliższą sobotę w Skarszewach. Gratulujemy:-)

06-12-2021

Siatkarskie Mikołajki


Mikołajkowy trening w Pucku za nami. Była dobra zabawa, mecze siatkarskie, świąteczna muzyka i słodkości.

03-12-2021

W Luzinie trenujemy obronę w padzie


W hali widowiskowej w Luzinie grupa dziewcząt i chłopców trenuje do ... upadłego! Dosłownie! Dzisiaj na treningu zaczęliśmy naukę padów siatkarskich. Przyda się ta umiejętność zarówno na boisku siatkarskim, jak i na śliskim chodniku - twierdzi trener Piotr Sonnenberg:-)

28-11-2021

Chłopcy tuż za podium w "czwórkach"


W minioną niedzielę swoją rywalizację w rozgrywkach mini siatkówki Kinder JOY OF MOVING w kategorii "czwórek" rozpoczęli Chłopcy. Drużyna w skladzie: Adrian Uścio, Kacper Klamann (gr. Reda) oraz Fabian Czapp, Aleksander Surmanowicz i Dawid Dobryłko (gr. Kosakowo) zajeła czwarte miejsce w turnieju rozstawieniowym w Skarszewach. Serdecznie gratulujemy

27-11-2021

Z przytupem zaczynamy rozgrywki Kindera!


Zaczęła się kolejna edycja Kinder JOY OF MOVING!
Dzisiaj nasza „3” dziewczyn w składzie Aleksandra Wika, Helena Karsznia i Natasza Pieńkowska ( wypożyczona z APS Rumia) zajęły pierwsze miejsce w turnieju rozstawieniowym w Człuchowie!
Zawodniczkom i trenerom serdecznie gratulujemy a Natasze witamy na pokładzie:-)

21-11-2021

Awansujemy do II Ligi Młodziczek


Pierwsze miejsce i awans do 2 ligi młodziczek wywalczyły dzisiaj nasze dziewczyny! Pokonały 2:0 SKS Pępowo i uległy 1:2 GKS Wieżyca Stężyca.
Serdecznie gratulujemy!!!

14-11-2021

Ogólnopolski Turniej Kadetek i Kadetów za nami!


1. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KADETEK I KADETÓW "ŁEBA CUP" ZA NAMI!
3 dni turnieju, mnóstwo spotkań na wysokim poziomie, wiele wspaniałych akcji i emocji po zaciętych meczach. W Łebie uczciliśmy na sportowo Narodowe Święto Niepodległości

29-10-2021

Zapraszamy na 1. Ogólnopolski Turniej Kadetek i Kadetów "Łeba CUP"


Zapraszamy Was na 1. Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek i Kadetów "Łeba CUP" , który odbędzie się w dniach 10 - 12 listopada 2021r. w Łebie (woj. pomorskie). Turniej jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu (dofinansowanie do noclegów i wyżywienia) oraz MIASTO ŁEBA.

25-10-2021

1 miejsce i awans do 3 ligi wojewódzkiej


Pierwsze miejsce i awans do 3 ligi młodziczek wywalczyły siatkarki Akademii Siatkówki Pliński & Wika:-)
Dziewczyny pokonały Zatokę 95 Puck II 2:0 i Czarni Słupsk 2:1. Brawo dziewczyny:-)
Za dwa tygodnie w 3. Lidze przeciwnikami będą APS Rumia oraz Wilki Chwaszczyno/ Gedania Gdańsk.

15-10-2021

Reprezentacja U21 z brązowym medalem MŚ!


Reprezentacja Polski U21 pod wodzą trenera Daniela Plińskiego pokonała 3:0 (25:16, 25:14, 25:19) Argentynę i tym samym sięgnęła po brązowe medale mistrzostw świata U21! Pękamy z dumy i serdecznie gratulujemy! Foto ze strony pzps.pl

10-10-2021

Rozpoczęliśmy rozgrywki ligowe!


Tuż za podium uplasowały się siatkarki Akademii Pliński & Wika w 1. turnieju Wojewódzkiej Ligi Młodziczek, który odbył się na hali MOKSiR w Pucku. Wspaniale było wrócić do "prawdziwego" grania po kilkumiesięcznej przerwie.
Dziękujemy licznym kibicom, którzy głośno dopingowali naszą drużynę.
Kolejny turniej odbędzie się również w Pucku 24.10.2021r., a przeciwnikami będą UKS Zatoka 95 Puck II oraz Czarni Słupsk.

07-10-2021

Wracamy do SP nr3 w Redzie!


WRACAMY NA HALĘ DO SP NR3 W REDZIE!
Od 12 października wznawiamy treningi na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr3 w Redzie przy ul. Brzozowej
Bardzo dziękujemy za gościnę Szkole Podstawowej nr5 w Redzie
Terminy od dnia 12.10.2021:
Wtorek 17.30-19.15 grupa młodsza, średnia, starsza (ligowa),
środa 17.45-19.30 grupa starsza (ligowa),
Piątek 17.30-19.15 grupa młodsza, średnia i starsza (ligowa)

14-09-2021

ZAJĘCIA W REDZIE NA W INNEJ HALI!


Hala w SP nr3 w Redzie została wyłączona z użytku ze względu na awarię dachu!!!. Zajęcia w tej szkole zostały tymczasowo wstrzymane! W związku z tym, Treningi będą się odbywać w sali sportowej przy Szkole Podstawowej NR5 w Redzie,ul. Rekowska 36
TERMINY:
GRUPA TRENERA KORNELA i TRENERKI ANI:
Wtorek: 16:45-18:15 oraz Czwartek: 18:00-19:10

GRUPA LIGOWA:
Wtorek: 18.15-19:45, Czwartek: 19:10-20:30
oraz Piątek: 19:00-20:30

14-09-2021

ZACZYNAMY TRENINGI W HELU


PIERWSZE ZAJĘCIA W HELU JUŻ 29.09!
Zapraszamy dziewczęta i chłopców z klas IV - VI na treningi siatkówki z Akademią Siatkówki Pliński & Wika:-)
Treningi odbywają się 2 x w tygodniu (środa 17.30-19.00 oraz piątek 17.30-19.00) w hali sportowo-widowiskowej w Helu, ul. Wuja Klemensa 1
Chętnych zapraszamy do zapisywania się poprzez adres email: biuro@plinskiakademia.pl.
W informacji proszę o podanie wieku dziecka, grupy do której ma uczęszczać na treningi oraz numeru telefonu kontaktowego)

03-09-2021

TERMINARZ ZAJĘĆ 2021/2022


Przedstawiamy terminarz zajęć w roku szkolnym 2021/2022:-)
Zapraszamy do zapisywania się poprzez adres email: biuro@plinskiakademia.pl (proszę o podanie wieku dziecka, grupy do której ma uczęszczać na treningi oraz zostawienie nr telefonu kontaktowego).

02-09-2021

OLA i HELENA WICEMISTRZYNIAMI W POLSKI!!!


Helena Karsznia i Aleksandra Wika wywalczyły wicemistrzostwo w kategorii "2" w czasie Wielkiego Finału "Kinder Joy of Moving", który odbył się w dniach 26-28.08 w Arenie Gliwice. Wielkie gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenera Marcina Wika:-)

24-08-2021

III Festiwal Siatkówki za nami:-)


III Festiwal Siatkówki za nami:-)
W dniu 29 sierpnia świetnie bawiliśmy się w czasie „III Festiwalu Siatkówki” organizowanego przez Akademię Pliński & Wika. Na boiskach plażowych w Pucku pojawiło się prawie 150 osób, zawodniczek i zawodników wraz z rodzinami z Redy, Gminy Luzino, Gminy Puck, Gminy Kosakowo, Łeby, Władysławowa oraz z Pucka. Imprezę prowadzili byli reprezentanci Polski w siatkówce Daniel Pliński oraz Marcin Wika.

24-08-2021

Zdrowo i aktywnie na obozie w Miastku


64 dzieci z Redy, Pucka, Łeby, Luzina, Starzyna, Kosakowa, Władysławowa uczestniczyło w obozie sportowym Akademii Siatkówki Pliński & Wika, który odbył się w dniach 18-27.07.2021r. w Miastku. Młodzież przygotowywała się pod okiem mistrzów siatkówki i trenerów PZPS Daniela Plińskiego i Marcina Wika do przyszłego sezonu siatkarskiego.

28-06-2021

Anna Wika i Marcin Wika trenerami PZPS


Wielkie gratulacje dla naszych trenerów z Akademii! Anna Wika oraz Marcin Wika w dniu 25.06.2021 z wynikiem "bardzo pozytywnym" zdali egzamin na trenera Polskiego Związku Piłki Siatkowej! Anna Wika zdobyła 100 na 100 możliwych punktów w teście jako jedna z 16 osób w Polsce!
Egzamin odbył się w Szkole Podstawowej w Pucku, organizatorem był UKS Zatoka 95 Puck. Egzamin prowadził Pan Alojzy Świderek, były trener reprezentacji Polski kobiet.

04-06-2021

Jesteśmy Mistrzami województwa w "dwójkach"!


Brawo!!!! Aleksandra Wika i Helena Karsznia(Zatoka 95 Puck) wygrały finał województwa pomorskiego dwójek Kinder JOY OF MOVING!!!!
Dziewczyny wygrały wszystkie cztery turnieje!
Tym samym mamy bilet na wielki finał mistrzostw Polski!!!!
Gratulujemy całej ekipie!!!!!

27-05-2021

Daniel Pliński trenerem kadry mężczyzn U-21!


Daniel Pliński trenerem reprezentacji Polski mężczyzn U-21. Wielkie gratulacje!
Trzymamy kciuki za trenera i kadrę na wrześniowych Mistrzostwach Świata!
Zdjęcie ze strony PZPS.pl
Wywiad z trenerem możecie przeczytać tutaj: https://www.pzps.pl/pl/aktualnosci/217-artykuly/20665-daniel-plinski-trenerem-kadry-narodowej-mezczyzn-u21?fbclid=IwAR1xX_5vgDVgmpUnwE9MhDDeeRiozvbqTSfjPvK5x_LU1-pJgX775K6m7QE

27-05-2021

Dziękujemy!


Do naszych wielkich przyjaciół od początku powstania Akademii Siatkówki Pliński & Wika należy firma "CHWIL - SALON OKIEN I DRZWI"

23-05-2021

Tuż za podium w Finale wojewódzkim!


Akademia Siatkówki Pliński & Wika awansowała do finału wojewódzkiego mini siatkowki Kinder JOY OF MOVING w kategorii trójek chłopców. Chłopcy dzielnie walczyli w turnieju ostatecznie zajmując miejsce tuż za podium na 4 miejscu w województwie pomorskim. Wielkie gratulacje dla: Kacper Klamann i Adrian Uścio (gr. Reda) oraz Fabian Czapp i Aleksander Surmanowicz (gr. Kosakowo), trener Kornel Manuszewski.

16-05-2021

Oskar i Maks w czołówce województwa!


Maksymilian Sonnenberg i Oskar Wika w Finale Wojewódzkim „dwójek” Kinder JOY OF MOVING wywalczyli 7 miejsce!
Gratulujemy chłopakom i trenerom- Marcinowi Wika i Piotrowi Sonnenberg.

15-05-2021

Awans siatkarek z Redy do Finału wojewódzkiego!


Awans do ścisłego Finału Wojewódzkiego w kategorii "Czwórek" wywalczyły siatkarki Akademii Siatkówki Pliński & Wika. Finał odbędzie się 12 czerwca w Gdańsku.
Wielkie gratulacje dla Mai Formela, Weroniki Kas, Julii Wurl, Zuzi Fularczyk i Julii Magrian oraz trenera Daniela Plińskiego

09-05-2021

Szlifujemy formę w Łebie


Treningi w Łebie przynoszą coraz lepsze efekty. Młodzież trenuje w dwóch grupach pod okiem Mateusza Dawidowskiego, Daniela Plińskiego i Marcina Wika. Zajęcia dofinasowane przez Gminę Miasta Łeba.

30-04-2021

Kosakowo ćwiczy na całego!


Nie tylko zajęcia z piłkami do siatkówki, ale także dużo ćwiczeń motorycznych to klucz do dobrej formy. W Kosakowie młodzież doskonale to wie:-) Zajęcia wspiera Gmina Kosakowo:-)

24-04-2021

Starzyno wraca na parkiety!


Po przerwie spowodowanej epidemią Covid-19 dziewczęta i chłopcy ze Starzyna wrócili do treningów. Na pierwszych treningach uśmiechy nie schodziły z twarzy młodych siatkarzy. Zajęcia dofinansowane przez Gminę Puck oraz Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Pucku.

31-03-2021

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH


Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Wielkanocne
Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego Dyngusa
życzy AKADEMIA SIATKÓWKI PLIŃSKI & WIKA

22-03-2021

Wygrana w turnieju ligowym w Pucku!


Świetny turniej zanotowały młodziczki Akademii Siatkówki Pliński & Wika. W Pucku, w turnieju Hummel III Liga Młodziczek, nasze siatkarki były bezkonkurencyjne pokonały kolejno po 2:0 MTS Kwidzyn, Alpat Gdynia, Morenę Miastko i UKS Zatoka 95 Puck II.
Wielkie gratulacje dla dziewczyn:-)

22-03-2021

Chłopcy na 3 miejscu w Kinderach!


Bardzo dobre wieści z Lęborka ! Zawodnicy Akademii: Kacper Klamann i Adrian Uścio (gr. Reda) oraz Fabian Czapp i Aleksander Surmanowicz (gr. Kosakowo) brali udział w eliminacjach wojewódzkich turnieju Kinder JOY OF MOVING w kategorii "Trójek" . Drużyna ASPW zajęła bardzo wysokie - 3 miejsce. Trener drużyny: Kornel Manuszewski. Serdecznie gratulujemy

13-03-2021

1 turniej "Liga Mini siatkówki z Akademią" w Luzinie


1 turniej „Ligi Mini siatkówki z Akademią Pliński & Wika” odbył się w hali widowiskowo-sportowej w Luzinie. Wzięło w nim udział 25 zespołów z Redy, Łeby, Luzina, Pucka, Starzyna, Władysławowa oraz Kosakowa. Dziękujemy trenerowi Piotrowi Sonnenberg oraz GOSRiT Luzino za wspaniałą organizację imprezy oraz Fundacji ORLEN za wsparcie imprezy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy:-)

10-03-2021

Obóz siatkarski MIASTKO 2021 - BRAK MIEJSC!


OBÓZ SIATKARSKI „WAKACJE Z MISTRZAMI” - BRAK MIEJSC!
Termin: 18-27.07.2021, Miejsce: MIASTKO
W programie: wspólne treningi z Mistrzami Danielem Plińskim i Marcinem Wika, turnieje sportowe, ognisko z kiełbaskami, dyskoteka, chrzest obozowy, relaks nad morzem (Darłowo lub Ustka), wycieczka do Zamku w Bytowie, wodna zabawa nad jeziorem (kąpielisko strzeżone), kajaki, pamiątkowe koszulki i medale, przejazd autokarem, noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW.

24-02-2021

1 miejsce Oli i Heleny w turnieju "Kindera"


1 miejsce w kategorii „dwójek” w turnieju pod nazwą "Kinder JOY of Moving" zajęły Aleksandra Wika i Helena Karsznia (UKS Zatoka 95 Puck). Dziewczęta szybko się zgrały na boisku, co przyniosło znakomity wynik w zawodach rocznika 2010 i młodszych. W turnieju wzięło udział prawie 40 drużyn z województwa pomorskiego. Trenerem dziewczyn jest Marcin Wika. Gratulujemy:-)

24-02-2021

Młodziczki z samymi zwycięstwami i awansem


1 miejsce w turnieju i zasłużony awans do 2 ligi "Hummel Młoda Liga Młodziczek" wywalczyły siatkarki Akademii Siatkówki Pliński & Wika. W turnieju, w którym oprócz gospodyń zagrały także Energa Czarni Słupsk, PTPS Człuchów, MTS Kwidzyn, UKS Zatoka 95 Puck II wygrały wszystkie spotkania stosunkiem 2:0. Trenerem jest Daniel Pliński. Wielkie gratulacje:-)
III liga
1. Akademia Siatkówki Pliński & Wika
2. UKS Zatoka 95 Puck ll
3. Czarni Słupsk
4. MTS Kwidzyn
5. PTPS Człuchów

24-02-2021

Tuż za podium w "trójkach" chłopców w Gdańsku


Udany debiut naszej drużyny "trójek" w Otwartych Mistrzostwach Trójmiasta KINDER JOY OF MOVING, w których wzięły udział najlepsze zespoły w województwie pomorskim. Zawodnicy Akademii: Kacper Klamann i Adrian Uścio (gr. Reda) oraz Fabian Czapp i Aleksander Surmanowicz (gr. Kosakowo) zajęli wysokie 4 miejsce. Trener: Kornel Manuszewski. Wielkie gratulacje:-)

24-02-2021

Blisko podium w "dwójkach" chłopców w Kinderze


Nasi najmłodsi zawodnicy Maksymilian Sonnenberg i Oskar Wika zajęli wysokie 5 miejsce ( na 23 drużyny) w turnieju „dwójek” KINDER Joy of Moving :-)
Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Piotrowi Sonnenberg.

24-02-2021

Zwycięstwo w Turnieju Kadetek w Pucku!!!


1 miejsce w kategorii kadetek wywalczyły siatkarki Akademii Siatkówki Pliński & Wika. Turniej odbył się w Pucku z okazji 101 rocznicy Zaślubin Polski z Morzem. W zwycięskim składzie Akademii wystąpiły: Zuzanna Majsterek, Zuzanna Fularczyk, Weronika Kas, Julia Wicka, Nicola Perzyńska, Paulina Bobrucka oraz Aleksandra Wika. Trenerka: Anna Wika.
Wielkie gratulacje:-)

16-02-2021

Przygotowania do turnieju "dwójek" i "trójek"


Nasi zawodnicy przygotowują się do turnieju dwójek KINDER JOY OF MOVING!
Ola Wika zagra w parze z Heleną Karsznia (Zatoka 95 Puck), a Oskar Wika z Maksem Sonnenberg. Ponadto Fabian Czapp, Kacper Klamann, Aleksander Surmanowicz i Adrian Uścio wystartują w "trójkach". Zawody odbędą się już w najbliższy weekend. Trzymamy za was kciuki:-)

16-02-2021

Niespodzianka w Luzinie:-)


Niezwykłą niespodziankę otrzymały zawodniczki i zawodnicy z Akademii Siatkówki Pliński & Wika od Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki w Luzinie - kalendarze ze zdjęciami młodych sportowców oraz zimowe czapki. Bardzo dziękujemy :-)

16-02-2021

Wystartowaliśmy w turnieju KINDER Joy of Moving


Siatkarki z Akademii Siatkówki Pliński & Wika udanie zadebiutowały w turnieju pt. "Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta", który odbył się w 13.02.2021 w Gdańsku. Wzięło w nim udział 18 najlepszych zespołów z województwa pomorskiego. Dziewczyny dzielnie walczyły i ostatecznie zajęły 8 miejsce, co daje w chwili obecnej awans do Finału Wojewódzkiego. Gratulujemy Weronice Kas, Julii Magrian, Julii Wurl, Mai Formela oraz Zuzi Fularczyk.

21-12-2020

WESOŁYCH ŚWIĄT❄


Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku życzy AKADEMIA SIATKÓWKI DANIELA PLIŃSKIEGO & MARCINA WIKI❄

21-12-2020

Świąteczny Turniej w Łebie:-)


19 grudnia w hali widowiskowo- sportowej w Łebie rozegraliśmy Świąteczny Turniej Mini siatkówki z udziałem zespołów z Łeby, Redy, Luzina, Pucka, Starzyna, Kosakowa i Władysławowa. Mimo przed świątecznej gorączki w zawodach wzięło udział prawie 90 dziewcząt i chłopców.

01-12-2020

Kaszubska Liga Mini siatkówki "trójek"


29 listopada odbył się kolejny Turniej Kaszubskiej Ligi Mini siatkówki. Tym razem udział w turnieju wzięli udział tylko zawodnicy zrzeszeni w Akademii Siatkówki Pliński & Wika, którzy reprezentowali: Redę, Gminę Luzino, Gminę Kosakowo, Łebę, Gminę Puck (Starzyno), Władysławowo oraz Puck. Uczestnicy rywalizowali w kategorii „trójek”.

11-09-2020

HARMONOGRAM ZAJĘĆ 2020/2021


PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.
(Ze względu na COVID obiekty sportowe w Gniewinie i Bolszewie nie zostały udostępnione pod zajęcia pozaszkolne - w tych miejscowościach póki co niestety nie będzie zajęć. Sytuacja jest dynamiczna i może się niedługo zmienić)

PRZED WEJŚCIEM DO OBIEKTÓW UCZESTNICY ZAKŁADAJĄ MASECZKI!!!

11-09-2020

Miasto Hel z Akademią na kolejny rok:-)


Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski i Neptun przyjęli nas w bardzo przyjaznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i cieszymy się,że nasza współpraca przedłużyła się o kolejny rok.
Treningi odbywają się w Miejskiej hali sportowo-widowiskowej w Helu, ul. Wuja Klemensa 1
Terminy: Środa 17.30-19.00, Piątek 17.30-19.00
Trener - Norbert Górski

11-09-2020

Grupa z Władysławowa wznawia zajęcia :-)


Jest moc:-) Grupa z Władysławowa wznawia treningi.
Treningi odbywają się w hali Zespołu Szkół nr1 we Władysławowie, ul. Morska 1
Terminy: wtorek 15.30-17.00, czwartek 16.30-18.00.
Trener - Marek Pieper

11-09-2020

Inauguracja zajęć Akademii w Redzie


Reda. Pierwsze zajęcia za nami. Jest moc !!!!!
Forma po obozie pozostała:-)
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie, ul. Brzozowa 30,
Terminy: Wtorek 17.30-19.15 grupa młodsza i starsza (ligowa), środa 17.30-19.15 grupa starsza (ligowa), Piątek 17.30-19.15 grupa młodsza i grupa starsza (ligowa)
Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla uczniów z klas IV-VI ze szkoły podstawowej. W Redzie będzie podział na 2 grupy: grupa ligowa będzie trenować 3 x. Grupa młodsza będzie trenować 2 razy.

11-09-2020

Zaczęliśmy sezon w Luzinie


W Luzinie frekwencja i humory dopisały. Pierwsze zajęcia z trenerem Piotrem Sonnenberg na hali Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, ul. Mickiewicza 22 za nami.
TYMCZASOWO zapraszamy na zajęcia we
Wtorek 17.30-19.00 oraz
Czwartek 17.30-19.00

08-09-2020

Pierwsze zajęcia w Pucku za nami.


W tym roku szkolnym treningi będą odbywać sie na hali MOKSiR. Jesteśmy już po pierwszych zajęciach, wszystkie chętne dzieci z klas I-III serdecznie zapraszamy.

08-09-2020

POCZĄTEK SEZONU ZACZĘLIŚMY FESTIWALEM SIATKÓWKI


W dniu 30 sierpnia świetnie bawiliśmy się w czasie „II Festiwalu Siatkówki” organizowanego przez Akademię Pliński & Wika. Na boiskach plażowych w Pucku pojawiło się bardzo wiele zawodniczek i zawodników wraz z rodzinami z Redy, Gminy Luzino, Gminy Puck, Gminy Kosakowo, Łeby, Władysławowa, Gniewina, Bolszewa, Helu oraz z Pucka. Imprezę prowadzili byli reprezentanci Polski w siatkówce Daniel Pliński oraz Marcin Wika. Na otwarciu turnieju była z nami Pani Burmistrz Miasta Pucka Hanna Pruchniewska.

20-08-2020

Za nami udany obóz w Człuchowie


W dniach 13-22 lipca uczestniczyliśmy w obozie sportowym w Człuchowie pt. "Siatkarskie Wakacje z Mistrzami". W ramach obozu ciężko pracowaliśmy nad umiejętnościami siatkarskimi pod okiem naszych mistrzów Daniela Plińskiego i Marcina Wika. Po treningach świetnie bawiliśmy się w Parku Wodnym, paku linowym, na kajakach i bananie wodnym. Korzystaliśmy z kąpieliska strzeżonego nad jeziorem Rychnowskim. Braliśmy także udział w zawodach mini golfa. Wieczorami mieliśmy okazję poznać naszych trenerów poprzez wspólne rozmowy. Dowiedzieliśmy się jak się odżywiać, jak wygląda dzień profesjonalnego sportowca i jak dojść do wymarzonego celu sportowego. Ostatniego dnia odbył się chrzest siatkarski dla zawodników i zawodniczek, którzy byli pierwszy raz z nami na obozie. Każdy uczestnik obozu otrzymał pamiątkową koszulkę obozową oraz medal za udział w turniejach obozowych. Dziękujemy za wspólne treningi i dobrą zabawę:-) Kolejny obóz już w ferie zimowe:-)
Obóz został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Reda, Gminy Miasta Puck, Gminy Puck oraz Gminy Luzino.

11-03-2020

OD 12.03.2020 ZAJĘCIA WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA


Z POWODU EPIDEMII KORONAWIRUSA OD DNIA 12.03.2020 WSZYSTKIE ZAJĘCIA SIATKARSKIE SĄ ODWOŁANE

11-01-2020

TETRIS CHALLENGE PUCK


Puck #tetrischallenge... (rodzice i dzieci w roli głównej).

Rzucamy wyzwanie grupie z Redy !!!
Miłej zabawy

23-12-2019

WESOŁYCH ŚWIĄT:-)


Wszystkim Zawodnikom, Rodzicom i oraz Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem

12-12-2019

Rodzinne Mikołajki w Pucku:-)


Jak na sportowców przystało mikołajki świętowaliśmy na sportowo. Była wesoła, taneczna rozgrzewka, zabawy oraz wyścigi z rodzicami.
Dziękujemy, że w okresie przedświątecznego szału znaleźliście Państwo czas na wspólny trening. To najlepszy prezent jaki mogliście podarować Waszym dzieciom.
Ho Ho Ho !!!!!

12-12-2019

Awans ASDP Reda do wyższej ligi


W minioną niedzielę 8 grudnia w Gdyni zawodniczki naszej Akademii (grupa Reda) rozegrały piąty turniej w rozgrywkach młodziczek VII ligi. Nasze dziewczyny spisały się perfekcyjnie

11-12-2019

Luzino #Tetris challenge


Grupa z Luzina odpowiada na wyzwanie siatkarek i siatkarzy ze Starzyna w zabawie #Tetrischallenge.
Czy Puck przyłączy się do zabawy - Luzino wyzywa na pojedynek grupy z Pucka:-)

11-12-2019

Odnawiamy siatkarskie tradycje w Łebie


Od około 10 lat w Łebie nie istnieje siatkarska drużyna w tej pięknej nadmorskiej miejscowości. Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego i Marcina Wika powoli to zmienia. Od września dwa razy w tygodniu młodzież z klas IV-VI intensywnie pracują pod okiem Mistrzów Daniela i Marcina. BRAWO WY:-)

27-11-2019

Bolszewo zaprasza na zajęcia:-)


Ta siatkówka to fajna sprawa, dla nas wszystkich to zabawa.
Na treningu nudy nie ma, wszyscy robią to co trzeba. Pani trener gwizdek ma, a my trenujemy na 102:-)
Na początku było Nas mało ale z czasem coraz więcej osób się pojawiało. Teraz już grupę liczną mamy i nie jeden mecz wygramy.
Zapraszamy na treningi w każdy poniedziałek i piątek od godz. 17.00-18.30 w pięknej hali w Bolszewie, ul. Leśna 35

22-11-2019

W Helu frekwencja rośnie!!!


Trening rozpoczęliśmy od zabaw i ćwiczeń oswajających z piłką. Doskonaliliśmy prawidłową postawę siatkarską, odbicia sposobem górnym i dolnym oraz zagrywkę. Cieszymy się, że coraz więcej osób uczęszcza na nasze zajęcia.

20-11-2019

Starzyno #tetrischallenge...bo siatkówka to nie tylko treningi...


..., ale też wspaniała przygoda i zabawa.
Tak się bawi, tak się bawi ...STARZYNO!
Rzucamy wyzwanie grupie z Luzina...nominujemy Was do wykonania zadania...!!!

13-11-2019

Zapraszamy chętnych na zajęcia siatkówki do BOLSZEWA


Zapraszamy chętnych na zajęcia siatkówki do Bolszewa!!! Treningi przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców i odbywają się 2 x w tygodniu w każdy poniedziałek i piątek od 17.00 do 18.30. Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Bolszewie, ul. Leśna 35.
Zachęcamy do spróbowania swoich sił na pierwszym niezobowiązującym treningu:-) Wystarczy przyjść w stroju sportowym i wziąć udział:-)

13-11-2019

Luzino na pełnym zasięgu - nauka ataku


Nauka ataku pomiędzy blokiem a sufitem- Luzino na pełnym zasięgu. Zawodnicy i zawodniczki z Luzina uczyli się atakowania, czyli tego co każdy siatkarz lubi najbardziej. Nauka prowadzenia ręki i uderzenie piłką ponad siatką teraz będzie już zdecydowanie łatwiejsze:-)

13-11-2019

Trening zagrywki we Władysławowie


Ostatni trening w grupie z Władysławowa poświęcony był zagrywce tenisowej z miejsca. Pod okiem trenerów Marcina Wiki i Marka Piepera zawodnicy uczyli się jak prawidłowo podrzucać piłkę oraz prowadzić rękę do zagrywki. Nie jest to łatwa sprawa, ale uczestnicy zajęć robią szybkie postępy:-)

05-10-2019

Gramy szóstkami w Redzie.


Reda. Trenujemy przed naszym debiutem w rozgrywkach ligowych . Trzymajcie kciuki !!!!!

02-10-2019

Puck. Pierwszy miesiąc za nami.


Wrzesień za nami. Uczyliśmy się prawidłowej postawy siatkarskiej oraz odbić piłki sposobem górnym. Wśród najmłodszych rzuty, chwyty oraz odpowiednie ułożeniem rąk zaliczone. Starsi natomiast próbowali swych sił w grze 1 x 1.

07-09-2019

TERMINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020


PODAJEMY TERMINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 (w wyjątkowych przypadkach terminy zajęć mogą się jeszcze zmienić).
Informacja dla rodziców dzieci, które chcą uczęszczać na zajęcia Akademii PO RAZ PIERWSZY. Prosimy o wysłanie do nas emaila na adres: biuro@plinskiakademia.pl lub przez formularz, który jest zamieszczony na naszej stronie (zakładka "kontakt"). W emailu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, grupę do której chcą Państwo zapisać dziecko oraz telefon do rodziców. Zapraszamy do zapisów:-)

04-09-2019

Festiwal Siatkówki za nami:-)


W dniu 1 września świetnie bawiliśmy się w czasie „Festiwalu Siatkówki” organizowanego przez Akademię Daniela Plińskiego. Na boiskach plażowych w Pucku pojawiło się bardzo wiele zawodniczek i zawodników wraz z rodzinami z Redy, Gminy Luzino, Gminy Puck, Gminy Kosakowo oraz z Pucka. Imprezę prowadzili byli reprezentanci Polski w siatkówce Daniel Pliński oraz Marcin Wika.

04-08-2019

Turniej Plażówki w Luzinie


Kolejny aktywny weekend z Akademią Siatkówki Daniela Plińskiego. 4 sierpnia w Luzinie zorganizowaliśmy turniej siatkówki plażowej, na który zgłosiło się sporo naszych zawodników. Emocji i zaciętych meczów nie brakowało. Dziękujemy Piotr Sonnenberg za organizację turnieju.

04-08-2019

Rodzinny Turniej w Bolszewie


Art Park w Bolszewie w sobotę 20 lipca opanowała rodzinna siatkówka plażowa. Impreza prowadzona przez olimpijczyka i reprezentanta Polski na wielu siatkarskich boiskach, mistrza Daniela Plińskiego, zaowocowała zainteresowaniem mieszkańców. Organizatorem wydarzenia była Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego, która już w tym roku będzie prowadziła nabór dzieci do sekcji piłki siatkowej w Gminie Wejherowo. Dyscyplina sportu, która zdobywa w naszym kraju coraz więcej zwolenników zagości w gminnych salach sportowych. Sobotni Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Wejherowo zapoczątkował nową, sportową kartę w historii gminy.

03-08-2019

Udany obóz w Krynicy-Zdrój


40 zawodniczek i zawodników z Naszej Akademii uczestniczyło w obozie sportowo-rekreacyjnym w Krynicy-Zdrój. Uczestnicy "ładowali akumulatory" i szlifowali umiejętności techniczno-taktyczne przed nadchodzącym sezonem pod okiem Daniela Plińskiego i Marcina Wiki. Oprócz treningów sportowych dzieci wzięły udział w spływie pontonem po Popradzie, wycieczce górskiej na Jaworzynę Krynicką, wzmocniły się w Parku Linowym, zwiedziły Krynicę-Zdrój i Muszynę oraz zaliczyły kąpiel w basenach w Tyliczu i Muszynie. Na koniec obozu bawiły się cały dzień w Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze. Było świetnie:-) Wszyscy wróciliśmy zdrowi, pozytywnie zmęczeni i zadowoleni:-) Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ciężką pracę i świetną zabawę:-)

08-01-2019

Świetne występy redzianek na turnieju "jedynek"


Bardzo udane zawody zaliczyły siatkarki Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego z oddziału "REDA".
Aż 5 z nich wzięło udział w zawodach "jedynek" które odbyły się w Pucku w ramach Kaszubskiej Ligi Mini siatkówki". Wśród 28 zawodniczek z Pucka, Gnieżdżewa, Rumii oraz Gdyni najlepszą okazała się Maja Formela, która pokonała w finale Gabrielę Michalik z Gdyńskiej Akademii Siatkówki. Nasze kolejne zawodniczki zaprezentowały się również bardzo dobrze: Zuzia Fularczyk zajęła 9 lokatę, Amelia Szymerowska - 11, Julia Rompczyk - 12, a Martyna Pouch - 13.
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy walecznej postawy, a trenerowi Kornelowi Manuszewskiemu za przygotowanie do zawodów:-)

03-01-2019

Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.


Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy na pierwsze treningi w 2019 roku.
Wczoraj zaczął Puck, dzisiaj treningi wznowią grupy z Luzina i Kosakowa, a jutro zajęcia odbędą się w Redzie i Starzynie.
Życzymy samych udanych zagrań i asów:-)

23-12-2018

WESOŁYCH ŚWIĄT


Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku życzy Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego:-)

13-12-2018

Urodzinowa niespodzianka w Kosakowie


Mimo, że od urodzin Daniela Plińskiego upłynęło juz kilka dni, nasi podopieczni z Kosakowa przygotowali trenerowi miłą niespodziankę :), było bardzo miło, dziękujemy. Po krótkiej przyjemności trzeba było przejść jednak do pracy :). Trening był intensywny, ale mamy nadzieję, że wszystkim się podobało. Nasza kosakowska grupa cały czas się powiększa, co za tym idzie witamy w grupie nowa koleżankę :).

12-12-2018

Najmłodsi uczyli się współpracy w grupie


Puck. W tym tygodniu dużo ćwiczyliśmy odbicia piłki sposobem górnym oraz dolnym. Nie zabrakło również zabaw uczących współpracy w grupie. Przypominamy o codziennym wykonywaniu zadanego przez trenera ćwiczenia - 20 powtórzeń. Oczywiście można więcej :)

10-12-2018

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISTRZU :-)


Z okazji 40 urodzin składamy ci Danielu najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości ze wspólnych treningów, spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil -
życzą
zawodniczki i zawodnicy, rodzice, trenerzy oraz cały Zespół Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego.

06-12-2018

Mikołaj a właściwie Mikołajka w Luzinie :)


W Luzinie dziś wyjątkowy trening w obecności wyjątkowego gościa małej Mikołajki :).
Mimo tego miłego dnia siatkarki i siatkarze nie mogli liczyć na fory i odbył się bardzo intensywny trening w Luzinie.

06-12-2018

Mikołajkowe zajęcia w Pucku


Wczoraj w Pucku odbyły się mikołajkowe zajęcia, na które zostali zaproszeni także rodzice naszych małych siatkarzy. Całą halę wypełnili rodzice wraz z dziećmi. Przez pierwszych kilka minut przeprowadziliśmy intensywną rozgrzewkę, po której od razu było widać który rodzic ma kłopot z kondycją :). Następnie przećwiczyliśmy odbicie sposobem górnym. Najwięcej emocji było podczas wyścigów rzędów, oczywiście rodzice przeciwko dzieciom. Nie mogło być inaczej jak wygrana naszych małych podopiecznych. Na koniec daliśmy odpocząć opiekunom, którzy wygodnie rozłożyli się na materacach :)
Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że z chęcią powtórzycie z nami taki wspólny trening w przyszłości.

01-12-2018

Puck. Pracowity tydzień za nami.


Puck. Pracowity tydzień za nami. Ćwiczyliśmy sprawność na treningu stacyjnym. Dodatkowo cały czas uczymy się odbić piłki sposobem górnym :-)

20-11-2018

Intensywny trening w Redzie


Dzisiaj w Redzie było bardzo intensywnie. Zaczęliśmy od "zbijaka 1x1", potem koordynacja z piłkami, a pod koniec gra w "księżniczkę". Świetna atmosfera w drużynie z Redy dobrze rokuje na przyszłość:-)

20-11-2018

Dobra zabawa i trening w Kosakowie:-)


W Kosakowie grupa rośnie w "siłę" z treningu na trening. Wczoraj były ćwiczenia koordynacyjne z piłkami i nauka odbić sposobem dolnym i doskonalenie odbić "palcami". Wymyśliliśmy też "wesołą" nazwę dla jednego ćwiczenia. Na koniec zespół wykonał udanie zadanie zespołowe pt. "Wyspa".

19-11-2018

Daniel Pliński w roli komentatora:-)


Już we wtorek w nowej dla siebie roli - Daniel Pliński będzie komentatorem meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów. Danielowi na antenie będzie towarzyszył znany dziennikarz sportowy Żelisław Żyżyński. Zapraszamy do obejrzenia meczu w Canal+Sport o godz. 17.30.

19-11-2018

Trening w Pucku


Dziś na treningu w Pucku dzieci szlifowały poprawne odbicie sposobem górnym, następnie odbyły się bardzo lubiane konkurencje drużynowe, którym zawsze towarzyszą duże emocje :).
W chwili odpoczynku dzieci popijały naturalna wodę mineralną, którą dostarcza nam nasz sponsor JURAJSKA.

19-11-2018

Akademia kibicowała na meczu PLUS LIGI


16 listopada grupa zawodników ze Szkoły Podstawowej w Starzynie obejrzała mecz w ERGO Arenie w Gdańsku mecz PLUS LIGI pomiędzy Treflem Gdańsk a Asseco Resovia Rzeszów. Mimo, że "Gdańskie Lw" tym razem nie wygrały, to mecz bardzo się podobał młodym kibicom ze Starzyna. Spotkanie stało na wysokim poziomie, a zawodnicy obu drużyn walczyli o każdą piłkę na boisku.

19-11-2018

W Starzynie praca wre na treningach


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Starzynie intensywnie trenują pod okiem Daniela Plińskiego i Ani Wesołowskiej.

16-10-2018

Woda "Jurajska" partnerem Akademii


Miło nam zawiadomić, że "JURAJSKA" została partnerem Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego.W najbliższym czasie nasi zawodnicy będą mieli zapewnione orzeźwienie w postaci wody "Jurajska" na zajęciach siatkówki:-) Dziękujemy:-)